Сварочные работы Винница

Сварочные работы Винница

Винница, Винн р-он

Сварочные работы

Вид услуги

козырьки, ворота, двери

Элктросварка

дуговая

Сроки

от 1 часа до 3 дн

Стоимость услуг

от 200 грн

(096) 504-55-11, (063) 301-25-84, (066) 472-93-55

Експерти нашого сайту розповідають про національні особливості ручної дугової сварки. Сварка по праву вважається однією з найбільш поширених технологій з'єднання металу. Без сварочних робіт не обходиться ні будівництво, а заварювальний апарат - це незмінна річ у арсеналі будь-якого домашнього майстра. Сварить ворота, забор, арматурний каркас, приварити петлі, зібрати основу для теплиць, вольера для собаки, поставити калітку - зварювання всередині найдеше застосування.

Так само сварочні роботи є одним з головних технологічних елементів холодної ковки. Але з чого почати сварку, а головне - на які нагадування потрібно звернути увагу? У цій матеріалі ми відповімо на наступні питання:

 

Как выбрать сварочный аппарат.

На каком токе варить.

Какая потребуется оснастка.

Как получить качественные сварные швы.

Как варить разные металлы.

Сварочні роботи - необхідний теоретичний мінімум

 

Учитися сварке потрібно по самому розповсюдженому технології - ручна дугова зварка (коротко ММА - від англійського скорочення «Ручна металева дуга»). Причём варить надо, используя инверторный сварочный аппарат. Почему саме інвертор? Інвертори виводять постійний струм з високою ступенем стабілізації. Вони мають невеликий вес, портативні (можна переносити, переброси ремій через плечо). Дозволяє здійснити всі настройки «під себе» навіть початківцю зварщиком. Інвертори, в відмінності від звичайного вакуумного трансформатора, добре витримують перепади напруги, а в процесі роботи не "просаживають" слабкі електричні мережі.

Существуют і більш продвинуті технології справи. Наприклад, TIG (скорочення від Tungsten Insert Gas). Это - ручна дугова зварка неплавується електродом в середовищі інертного захисного газу (аргона).

 

І MIG-MAG (металевий інертний / активний газ). Це - ручна дугова зварка з автоматичною подачею плавильної металевої електроди (присадкової проводки) в захисній середовищі інертного / активного газу.

 

Дані типи зварювання, в силу високої ціни на використовуване обладнання та оснащення та вимог до кваліфікації зварювача, більше підходять для професійних робіт у ремонтних майстернях або на підприємствах. Наприклад, для кузовного ремонту автомобіля, реставраційних робіт, зварювання тонких металевих деталей, з'єднання кольорових металів з підвищеними вимогами до якості шва.

 

Для виконання більшості робіт на дачі оптимально підходить ручна дугова зварка з використанням інверторного сушильного апарата.

 

Але, незважаючи на кажущуюся просту (купив інвертор і варіант), є безліч відтінків, які необхідно враховувати для отримання якісного і міцного шва. Начать слід з вибору сварочного аппарату. Как это сделать?

 

На дачном ділянці частіше всього доводиться займатися зварюванням так званих "чорних" металів. Отсюда: спочатку визначається з виглядом і товщиною металу, який передбачається варити. Від цього залежить тип і діаметр сварочної електроди. Діаметр сварочного електрода визначає величину вакуумного струму. І вже потім, в залежності від цього величини, вибираємо зварювальний інвертор.

сварка миг

Залежність діаметра електрода від тиску металу представлена в наступній таблиці.

 

Чем толще металл, тим більше беруться діаметр електрода, і тим більше має бути струм уварювального аппарату. У кожної електроди (залежно від його діаметра) є нижній предел сил струму. Якщо зменшити струм нижче цього максимуму, то якісного зварювального шва вже не отримати. Для наочності, налаштування сили зварювального струму введено в цю таблицю.

 

В середньому, в залежності від передбачуваних робіт, на кожному 1 мм діаметру електрода потрібно струм в 25-30 ампер.

Перед початком зварювальних робіт також слід припустити допустиму навантаження на вашу електричну мережу.

 

При токе близько 110А споживана потужність інвертора складе від 3 до 4 кВт. У звичайній електричній мережі стоять запобіжні автоматы на 16А, в 3,5 кВт. Відповідно, при перевищенні даних величин, автомат відключить електрику. Виводи: або не перевищити допустиму потужність, або, якщо є необхідність варити на великих токах, наприклад, електродом в 5 мм т.н. «Пютёрка», ставить більш потужний автомат і збільшити сечение проводки.

 

Для більшості робіт при будівництві підходить зварювальний апарат з максимальним важелем струму на 140 ампер (пристрій краще брати з невеликим запасом по струму, на 160-165А, а не впритик). Мощности такого инвертора за глазу хватит, щоб вести зварку одним з самих ходових електродів діаметром в 3 мм - т.н. «Тройкой».

Наступний фактор, що впливає не тільки на вибір інвертора, але й на зручність роботи з ним, - це ПВ (Продолжительность включення). Почему важливо звернути увагу на даний показник? ПВ визначається як відношення часу роботи сварочного апарата під час навантаження (чистого часу зварки) до загальної періоду часу циклу справи (час завалення + час паузи).

 

За загальний час циклу справи зазвичай приймається:

 

По евростандарту - 5 хвилин при 40 ° С.

В Росії - 10 хвилин при 20 ° С.

Оптимальное значение ПВ складає 60%. Т.е. работаем 6 минут (при 10 минутном цикле) - 4 минуты отдыхаем. Якщо ПВ менше 60%, наприклад, складає всього 15%, то це означає, що через 1,5 хвилини роботи потрібно буде зробити відпочинок на 8-9 хвилин. Це приведеть до простою в роботі. Попит на збільшення безперервного робочого часу призводить до спрацьовування теплової захисту пристрою.

 

Якщо ПВ зварочного апарату складає 60% на максимальній потужності, то це більш ніж достатньо для роботи навіть в умовах підвищеної температури. У практиці зварювання не ведеться безперервно протягом цих 6 хвилин (електрод столько не горить), а з перервами, необхідними для заміни електроди, очищення робочого шва від шлаку, візуального контролю заварювальних деталей.

 

Практика зварювальних робіт

 

Якісна зварювання починається з підготовки робочого місця і необхідних пристосувань. Найкраще для цього обзавестися зварювальним столом. На ньому розміщуються металеві заготовки і кріпильні пристосування: струбцини, куточки і т.д., за допомогою яких фіксуються деталі, що зварюються.

 

З особистого досвіду можу сказати, що в зварюванні іноді дуже потрібна площину, т. Е. Рівна поверхня, на якій можна щось зварити. Прив'язуватися потрібно до цієї площини. Свій перший зварювальний стіл я зробив з металевого листа 1250х2500х3 мм, висотою 75 см. В якості ніжок використовував профільну трубу 20х40х2 мм.

 

Як стільниці можна використовувати будь-який шматок металу. Наприклад, беремо лист 1000х2000х4 - це буде стільниця. З іншого листа меншого розміру - 1000х2000х2 мм - робимо середню полицю.

 

При саморобному конструюванні і виготовленні зварювального столу відкривається великий простір для творчості. Якість зварювання багато в чому визначаться зручністю роботи за столом. Відповідно, багато майстрів роблять зварювальний стіл «під себе».

Йдемо далі. Перший помічник будь-якого зварника - це всілякі струбцини, кріпильна оснащення і куточки. Без них неможливо закріпити деталі, що зварюються на столі, дотримати необхідні допуски і геометрію вироби. Користувачі струбцинах заводського виготовлення саморобні, зроблені для кожного конкретного випадку зварювання. Це виправдано при великих обсягах роботи.

 

Одна з головних проблем будь-якого початківця зварника - дотримання прямих кутів у зварювальних деталей. Нерідкі випадки, коли ретельно розмічені і нарізані заготовки (наприклад, прямокутний металевий каркас) після зварювання «веде», і він перетворюється в паралелограм. Як цього уникнути?

 

Метал при охолодженні стискається. З якого боку більше швів, і де вони товщі, туди і поведе метал. Тому спочатку необхідно тимчасово прихопити зварюються вироби, а не варити начисто кожну сторону. Для фіксації кутів під 90 градусів замість куточків можна використовувати металеві «косинки» або укосіни з профільної труби. Причому укосіни привариваются НЕ встик, а внахлест.

 

Ще одне правило: якщо куточки і струбцини допомагають витримувати прямий кут, то площинність вироби може забезпечити тільки збірка на рівній поверхні. Перед початком зварювання необхідно перевірити діагоналі, якщо вони пішли, вносяться відповідні коригування. Для контролю прямих кутів можна використовувати саморобні косинці.

 

Також під час зварювання просторових, що не несуть підвищене навантаження конструкцій - вольєра для собаки, каркаса під теплицю і т.д. - не варто захоплюватися тотальної проваркой всіх місць, т.к 1 кв.мм зварювального шва витримує навантаження приблизно в 40 кг. Чим менше в подібних конструкціях швів (в розумних межах), тим менша ймовірність, що після охолодження металу їх поведе.

 

- Я варив петлі біля воріт. Спочатку прихопив 2 половинки стулок, перевірив легкість відкриття - відкриваються легко. Потім обварив петлі суцільним швом, перевіряю легкість відкриття - відкриваються туго. Що я зробив не так?

 

Це може статися через те, що не збіглася вісь верхньої і нижньої петель, метал повело, петлю при зварюванні перегріли, загубилася її геометрія.

 

svar4ik

Якщо після прихватки ворота відкривалися без проблем, а після проварювання немає - значить, петлі тягне через виникнення залишкових зварювальних напружень.

 

Боремося з цим так:

спершу петлі приварюють до воріт, коли вони лежать на складальному столі;

правильно маємо і прихоплює всі деталі;

закладаємо відповідні зазори (близько 2 мм) між петлею і стовпом;

петель має бути 2 на кожну сторону (а не 3 або 4), так простіше дотримати співвісність;

для компенсації зварювальних деформацій проварюємо петлі до коробки і полотна воріт хрест-навхрест.

 

Сварка чавуну

Сварка чавуну вважається непростим завданням. Найчастіше електродугове зварювання чавуну здійснюють «гарячим» методом. Для цього зварюються заготовки попередньо нагрівають до 600-650 ° С. У дачних умовах, для зварювання не особливо відповідальних конструкцій, можна використовувати т.зв. «Холодний» метод зварювання - без попереднього нагрівання деталей і використовуючи спеціальні електроди.

 

Klez

Чавун можна варити електродами для нержавійки. Скільки я ними варив, нічого не тріснуло, що не відлетіло. «Уонькамі» на «прямій» полярності теж вариться, а ось якщо рутилом, то зварювання тріщить по шву.

 

Більш докладно про види електродів розповідається в статті «Добірні елементи для зварювання».

 

Mictlayotl

Я зварюю чавун так: зачищаю місце зварювання, обробляється кромки і зварюю деталь або ЦЧ4, або УОНІІямі. Від зміни полярності різниці не побачив. Зварювання веду на мінімальному струмі, періодично охолоджуючи зварюються деталі на повітрі.

 

При зварюванні чавуну «на холодну» не можна допускати перегріву деталей, що зварюються. Тому зварювання ведуть короткими ділянками, довжиною по 30-40 мм, не проварюючи всю деталь за один раз, з ретельною проковуванням отриманих швів молотком. Проковування металу знімає залишкову напругу в металі, що запобігає появі тріщин у звареному шві.

 

Також важливо підготувати деталь перед зварюванням - зробити оброблення тріщини.

 

makar4ic

Я якось упустив на підлогу чавунний казан. З'явилася тріщина в 5 см, казан викинути шкода, я вирішив заварити його.

знайшов кінець тріщини;

засвердлити кінець тріщини свердлом на 4 мм і обробив тріщину (зняв фаски під кутом) болгаркою, диском товщиною 3 мм;

зварювання велася електродом ЦЧ діаметром 3 мм;

вийшов шов форумчанин зачистив болгаркою з зачисним диском.

Основна проблема зварювання чавуну в тому, що є чавун ковкий, сірий, високоміцний. Крім цього, в місці шва підвищується крихкість металу. Тому кожен випадок вимагає індивідуального підходу.

Якщо немає спеціальних електродів, то можна зробити саморобний, накручуючи поверх електрода, призначеного для зварювання сталі (УОНИ 13/45, АНО-4), по спіралі мідний дріт діаметром 1.2-2 мм.

 

Сварка оцинкованого металу

Timakval

Я вирішив зварити з оцинкованих труб сходи. Зіткнувся з проблемою - не виходить проварити деталі з першого разу. Цинк перед зварюванням знімав зачисним кругом. Які ще є секрети?

 

Dashnik:

Оцинковані труби - це такий же чорний метал, тільки покритий цинком. Місце зварювання зачищати треба до блиску, повністю знявши шар цинку. Місце, куди чіпляється «крокодил», також потрібно зачистити і надійно зафіксувати на трубі.

 

Важливо запам'ятати, що в процесі зварювання цинк інтенсивно випаровується. Випари цинку небезпечні для здоров'я. Тому зварювання оцинкованих виробів необхідно вести або в приміщенні, обладнаному примусовою вентиляцією, або на відкритому повітрі.

Якщо цинк не можна видалити, то потрібно вдумливо підійти до вибору електродів. Для зварювання низьковуглецевих сталей краще використовувати електроди з рутиловим покриттям. наприклад:

 

АНО-4

МР-3

ОЗС-4

Для зварювання низьколегованих сталей - електроди з покриттям основного типу:

 

УОНИ-13/45

УОНИ-13/55

ДСК-50

Варять, здійснюючи електродом зворотно-поступальний рух. Це сприяє попередньою вигоряння цинку. Якщо шар цинку на заготівлі становить понад 40 мкм, то для отримання якісного шва шар цинку необхідно повністю видалити.

 

Подовжувач для зварювального інвертора

 

Часто необхідно вести зварювальні роботи на великій відстані від електричної мережі (наприклад, при зварюванні забору). Необхідний подовжувач метрів на 30-50, а то і більше. Яке перетин дроту вибрати для нормальної роботи зварювального інвертора? Спираючись на практичний досвід форумчан, можна зробити висновок: для подовжувача беремо мідний гнучкий (багатодротяний) двожильний провід. Перетин жили проводу - 2.5 мм2. Якщо передбачається заземлення, то беремо трижильний провід того ж перетину. Навантаження підключаємо на окремий автомат захисту на 16 або 20А.

 

Timakval:

Я зробив собі подовжувач з дроту ПВС 2х2.5мм2 довжиною 40 метрів. Для миттєвого контролю за напругою в мережі і вибором струму зварювання застосував цифр

Сварочные работы Винница цена, сварочные работы в Виннице, сварочные работы для начинающих, сварочные работы двери Винница, сварочные работы на заказ Винница, сварочные работы инвертором Винница, сварочные работы на дому Винница.