РЕМОНТ газовых колонок Хмельницкий

Ремонт газовых колонок Хмельницкий

Хмельницкий, Хмельницкий район

Ремонт газовых колонок на дому

Вид услуги ремонт, чистка, профилактика
Вид колонки пьезо-розжиг, электронный
Сроки ремонта от 1 часа до 1 дня
Стоимость от 150 до 350 грн (обычная цена)

Ремонт газовых колонок амина Хмельницкий, ремонт газовых колонок аристон, ремонт газовых колонок беретта, ремонт газовых колонок в Хмельницком, цены на ремонт газовых колонок Хмельницкий, ремонт газовых колонок дион, ремонт газовой колонки замена мембраны, ремонт и обслуживание газовых колонок Хмельницкий, осуществляем на дому. Работы проводят мастера-газовщики получившие многолетний опыт в этой сфере. Ремонт газовых колонок в хмельницком, Ремонт газовой колонки хмельницкий

Делаем ремонт газовых колонок Хмельницкий всех марок: Vaillant, Protherm, Junkers, Viessmann, Buderus, Bosch, Ariston (Аристон), NovaTec (Новатек), Nova (Нова), Alpha (Альфа), Mora (Мора), Aton (Атон), Beretta, Ferroli, Westen, Житомир, Baxi, Electrolux, Junkers-Bosch, Мілла, Termet, ПРОТОН, Nova Florida, Dakon, Demrad, Колві, РОСС, Герман, Sime, Unical, Romstal, Junkers (Юнкерс), Baxi (Бахи), Vaillant (Ваилент), Beretta (Беретта), Bosch (Бош), Buderus (Будерас), Ferroli (Ферроли), Dakon (Дейкон), Hotpoint (Хотпоинт), Demrad (Демрад), Electrolux (Електролюкс), HeatLine (Хитлайн), Kolvi (Колви), Kospel (Коспел), Nobel (Нобель), Protherm (Протерм), Termal (Термал), Westen (Вестен), и другие

Если вы на этой странице значит у вас проблема с газовой колонкой. Сегодня вызвать мастера просто, достаточно набрать наш телефон и уже через 15 минут, мы приступим к решению ваших проблем. Стоимость ремонта газовых колонок Хмельницкий у нас умеренные. Приблизительная стоимость газовой колонки Хмельницкий от 150-450 грн. В эту цену входит вызов мастера и ремонт. 

На жаль, набуваючи те чи інше газове обладнання, не кожен своєчасно замислюється про те, що подальша його експлуатація зажадає особливого догляду і можливо, сервісного обслуговування, адже будь-яка техніка не вічна. Отже вона, так чи інакше, через деякий час ламається, що вкрай небажано особливо, якщо з ладу виходить газова колонка. Здавалося б, у чому проблема, адже ремонт газових колонок Хмельницький виробляє безліч майстерень? Справа в тому, що далеко не кожна служба може похвалитися тим, що працює з більшістю відомих марок і моделей розглянутого обладнання, як і не може гарантувати того, що візьметься за виправлення серйозних неполадок.

 

Навпаки, WLSantehnik здійснює навіть самий складний ремонт колонок Хмельницкий. Завдяки тому, що у нас працюють лише висококваліфіковані майстри, здатні зробити необхідні роботи на професійному рівні, ми може ефективно відновити ваше обладнання в найкоротші терміни. Нашою перевагою є можливість ремонту газових колонок на дому у Хмельницькому! Простіше кажучи, будь-який клієнт зможе викликати майстра до себе на адресу, для подальшого проведення їм якісної діагностики пристроїв, виявлення неполадок та їх причин з подальшим усуненням таких. 

 

Ремонт газових колонок являє собою нелегке і відповідальне завдання, стало бути, і ціна у нього відповідна. Однак наш професіоналізм дозволяє пропонувати вам послуги ремонту колонок у Хельницькому та районі за низькими цінами.

В цілому, ми працюємо не тільки з обладнанням нового зразка. Наші фахівці також можуть провести ремонт старої газової колонки, звичайно, якщо він буде дійсно доцільний. Все вирішиться після її ретельного огляду. Справа навіть не в запчастинах, так як ми в жодному разі знайдемо їх, справа, швидше, у співвідношенні складності робіт з можливим терміном служби устаткування після закінчення їх проведення.

Основні несправності газових колонок

При спрацьовуванні датчика контролюючого тягу необхідно звернутися в ЖЕК, так як основна причина, відсутність тяги в димоході. Перевірити це дуже просто, необхідно взяти смужку паперу і піднести до димоходу, якщо вона нерухома - потрібна допомога сажотруса.

Датчик перегріву необхідний для уникнення перегріву змійовика від пропалювання. Він спрацьовує у випадках забруднення теплообмінника або засмічення і несправності автоматики регулюючої роботу колонки. Якщо проблема полягає в несправності автоматики, допомогти може тільки фахівець. Якщо ж причина в забрудненні змійовика, тоді необхідно провітрити приміщення і дати колонці охолонути, від'єднати теплообмінник (зняти його не складно) і промити від накипу спеціальними засобами, які є у вільному продажу у відділах господарських товарів.

Датчик полум'я спрацьовує в тому випадку, якщо з якоїсь причини припиняється подача газу. Станься це після 10 секунд з моменту припинення горіння вогню в колонці і супроводжується клацанням. При цьому важливо щоб колонка не пропускала газ, у разі появи характерного запаху, слід відкрити всі вікна і двері і викликати працівників газової служби.

 

Причини, з яких може виникнути проблема з подачею газу декілька:

* Можливо, з якоїсь причини, відключили газ, це версію можна перевірити за допомогою газової плити;

*  Зламався датчик горіння;

*  Проблеми в газовому вузлі;

* Забруднився патрубок, за допомогою якого відбувається подача газу для чергового вогника.

 

Остання причина є найбільш поширеною, так як газ в партубке змішується з повітрям, при цьому всередину потрапляє пил і кіптява, тому його бажано чистити кожні півроку. Звичайно, можна спробувати зробити цю роботу самостійно, але краще довірити це фахівцеві.

Кожен власник газової колонки, після закінчення терміну сервісного обслуговування, може спробувати виправити багато неполадки самостійно, якщо вміє поводитися з сучасною технікою, але оптимальний варіант - викликати професіонала.

 

Ремонт газових колонок, часто складний процес, що вимагає певних навичок та вміння і самодіяльність далеко не завжди буває доречною

Монтаж газовой колонки Хмельницький

 

Прилад необхідно підвішувати на стіні у вертикальному положенні. Не можна кріпити прилад до стіни таким чином, щоб він спирався на водяні з'єднання. При установці повинні дотримуватися рекомендовані відстані від стін і меблів. Газова колонка Хмельницький, повинна монтуватися в тому приміщенні, де вона розташовується за планом квартири (кухня або ванна кімната), перенесення колонки в інше приміщення повине бути узгоджений з міськгазу.

 

Підключення до водопроводу.

 

Для підключення газової колонки до водопроводу використовуються гнучкі трубопроводи (гнучка підводка, металопластикові труби та ін.). Деякі моделі колонок комплектуються штатними шлангами. Вхід води в прилад підключається до магістрального трубопроводу холодної води, а вихід - до трубопроводу подачі гарячої води, до точок водозабору.

 

Підключення до газопроводу.

 

Газ підключається до водонагрівача за допомогою гнучкого сильфонного шланга з нержавіючої сталі. Тиск у газопроводі повинно відповідати технічним умовам.

 

Підключення до димоходу.

 

Димохід в приміщенні, де встановлюється газова колонка, повинен добре працювати. Сучасні колонки обладнані певним набором датчиків, які забезпечують безпечну роботу приладу, тому при поганій тязі димоходу колонка може відключатися. Всі водонагрівальні колонки повинні приєднуватися до димоходу, що має відповідні розміри і з хорошою герметизацією. Димохід може виготовлятися з оцинкованої сталі або листової нержавіючої сталі згідно СНіП, також використовуються жароміцні гофри. Вертикальна ділянка від колонки до першого повороту повинен бути не менше 30 сантиметрів.

На останньому етапі робіт перевірка всіх з'єднань на герметичність і перевірка роботи приладу на всіх режимах. У деяких моделях газових колонок необхідно проводити додаткові регулювання.