Горизонтальне буріння ГНБ - Хмельницька обл - НИЗКІ ЦІНИ

ГНБ проколы Хмельницкий

Хмельницкая область

ГНБ проколы под землей

Вид услуги Горизонтально направленное бурение
Метод Бестраншейный метод прокладки труб
Сроки от 1 часа до 3 дней
Стоимость прокладки от 150 грн
Прайс на проколы грунту - 2018

Ціна, грн.

Діаметр труби 25 от 150
Діаметр труби 32 от 200
Діаметр труби 40 от 300
Діаметр труби 50

от 350

Діаметр труби 63

от 450

Діаметр труби 75

от 550

Діаметр труби 80

от 600

Діаметр труби 90

от 650

Діаметр труби 110

от 700

Діаметр труби 160

от 800

Діаметр труби 200

от 1000

Діаметр труби 250

от 1500

Діаметр труби 300

от 1800

Діаметр труби 350

от 2100

Діаметр труби 400

от 2500

Горизонтальне буріння (прокол під дорогой)

Горизонтальне буріння (ГНБ) - роботи, що виконуються з метою помістити труби під землю, не копаючи її. Цей процес називають по-різному: прокол під дорогою, похило-спрямоване буріння, похиле буріння (наклонное бурение), горизонтально-похиле буріння, Похило-скероване буріння, (Горизонтально направленное бурение метод "крота") та ін. Проте останнім часом серед фахівців закріпилося повна назва як горизонтальне направлене буріння (ГНБ).

 

Горизонтальне буріння - це найкраще з економічної точки зору рішення задач з безтраншейної прокладки комунікацій: водогону, газопроводу, каналізації, електричних кабелів і кабелів зв'язку. У порівнянні з траншейним методом прокладки, де за допомогою лопати або екскаватора відбувається виїмка грунту на всьому протязі, при горизонтальному бурінні достатньо тільки однієї точки входу і однієї точки виходу. У підсумку при прокладці труб або кабелів методом горизонтально-направленого буріння не відбувається порушення дорожнього полотна, зберігаються ландшафти, зберігаються наземна та підземна інфраструктури.

У соціальному плані будівництво підземних комунікацій безтраншейним способом, у тому числі методом ГНБ буріння, дозволяє не створювати жителям незручностей у вигляді розритих канав і земляних відвалів, брудних тротуарів та сміття на проїжджій частині. Використання методу ГНБ буріння не перешкоджає шляху переміщення жителів, дозволяє зберегти наземну інфраструктуру, и не порушує схему транспортних маршрутів.

 

Безтраншейне прокладання труб - це шанс заощадити ваші час і гроші. Слід також зазначити, що швидкість прокладки підземних трубопроводів традиційним методом майже в три рази нижче швидкості прокладки труб безтраншейним методом. Також економія фінансових коштів при прокладанні кабелів і труб безтраншейним способом, особливо методом горизонтального буріння, становить від 30 до 50% вартості робіт традиційним способом (з риттям траншей і котлованів). Велика частина витрат при відкритому прокладанні трубопроводів в траншеях припадає на земляні роботи, а у разі прокладки комунікації на територіях міського середовища виникають транспортні витрати, пов'язані з перевезенням грунту. При використанні безтраншейного прокладання труб методом горизонтального буріння земляні роботи зведені до мінімуму.

Прокол земли под дорогой, прокол земли стоимость, прокол под землей, проколы под землей, проколы гнб цена, проколы методом гнб, прокол водопровода гнб, прокол и гнб, прокол методом горизонтального бурения. Робимо проколи у Хмельницькому, в Хмельницьком, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Камянець Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Шепет, Деражня, Дунаевцы, Изяслав, Каменец-Подольский, Красилов, Нетешин, Полонное, Славута, Староконстантинов, Шепеты