Прочистка труб канализации Хмельницкий

Прочистка труб Хмельницкий

Прочистка труб канализации

Хмельницкий, Хмельницкий район

На кухне, ванная до стояка 300 грн
Частный сектор, до 10м 600 грн, свыше 10м - 50 грн за 1м
Прочистка стояков от 550 грн
Выезд за черту города 7 грн за 1 км

(096) 504-55-11, (063) 301-25-84, (066) 472-93-55

Ідеальна каналізація та, про яку навіть не замислюєшся. Вона працює, а люди навіть не помічають. Втім, найменші проблеми стануть відразу помітні і значно знизять якість життя окремо взятого колективу. Компанія «Ваш особистий сантехік Хмельницкий» спрямовує майстрів для прочищення засмічень в системах каналізації та дренажних трубах, а також для відкачування та прочищення зливових систем у Хмельницкому.

 

Ми вирішуємо найскладніші завдання, використовуючи новітнє обладнання для промивання та прочищення каналізації у Хмельницькому.

 

Прочищення зовнішньої каналізації - відводи дощових стоків на вулицях, присадибних ділянках, у котеджах і на території підприємств.

Прочищення мережі каналізаційних труб будівлі - системи відводу стічних вод від будівлі громадського харчування, ресторанів, кафе і т.д.

Прочищення труб каналізації з використанням гідравлічного обладнання - прочищення та усунення засмічень в системах зливової та фекальної каналізації, а також в каналізаційних колодязях.

 

Застосовуючи різні насадки, майстер усуне проблему, не порушуючи цілісність труб.

прочистная машина

Ми використовуємо екологічно чисту технологію, засновану на застосуванні кінетичного гідравлічного тарану. Така технологія прочищення каналізаційної системи дає можливість очистити труби з будь-яких матеріалів від різного виду відкладень без застосування демонтажу та хімії, підвищивши цим якість виконуваних робіт. За допомогою нашого обладнання ми маємо можливість надавати Вам послуги з прочищення різних труб (діаметр труби може складати до 600 мм) між колодязями, а також від колодязів до будівель, розташованим на відстані до 80 метрів. У разі необхідності за допомогою спеціальної головки можна усунути навіть коріння дерев, які потрапили в труби.

Прочистка канализационных труб Хмельницкий, промывка труб канализации, пробивка труб, сантехник по прочистке труб канализации Хмельницкий, Пробивка трубы Хмельницкий, промывка труб канализации Хмельницкий, прочистить трубу на кухне Хмельницкий, прочистить трубу в ванной комнате Хмельницкий, Забился унитаз Хмельницкий, пробить засор, устранение засоров труб Хмельницкий, прочистить сливные трубы Хмельницкий, прочистить, пробить трубу тросом Хмельницкий, прочистка труб методом механического троса, прочистка труб между колодцами Хмельницкий, прочистка труб в частном секторе Хмельницкий, прочистка стояков, промывка, выкачка ям, ассенизатор в Хмельницком, забился унитаз Хмельницкий, пробить унитаз Хмельницкий, мастер по устранению засоров труб, Прочищення каналізаційних труб Хмельницький

контакт сантехника хмельницкий