Ремонт бойлеров Винница на дому - от 150 грн

Ремонт бойлеров в Виннице

Винница

Ремонт бойлера

Вид услуги Чистка, ремонт, профилактика
Вид бойлера 10, 30, 50, 80, 100, 120, 200 литров
Сроки ремонта от 1 часа до 1 дня
Стоимость ремонта от 150 грн (Фиксированная ЦЕНА)

Прайс на ремонт бойлерів у м. Вінниця

Ціна, грн.

Виклик майстра Безкошт.

Комплекс робіт: чистка бойлера, заміна ТЭННа, заміна Анода, заміна терморегулятора.

500

Діагностика в разі протікання бака

150
Помилковий виклик

100

Ремонт бойлеров в Виннице, чистка бойлера Винница, чистка бойлера цена Винница, ремонт бойлера горения, ремонт бойлера електролюкс, ремонт електричного бойлера, ремонт бойлера стоимость Винница, ремонт бойлера течь, ремонт бойлера цены, ремонт бойлера цена, ремонт водонагревателя цена, ремонт бойлера ariston sg 80, ремонт бойлера вінниця, ремонт бойлера в Виннице

Предлагаем ремонт и чистку бойлеров Винница: Novatec (Новотэк), «Ferroli» (Фероли), «Protherm» (Протерм), «Bosch (Бош)», «Electrolux (Електролюкс)», «AEG (АЕГ)», «Ariston» (Аристон), «Vaillant (Ваилант)», «Ardo» (Ардо), «Gorenje» (Горенье), «Gefest» (Гефест), Nibe Biawar , OSO , Protherm , Reflex , Stiebel Eltron , Tatramat , Termica Comfortline , Vaillan, AEG , ACV , Alphatherm , Ariston , Austria Baxi , Bradford , Buderus , DeDietrich , Domusa , Drazice , Gorenje , HAJDU , MOR – FLO,Atlantic Steatite, Thermex IF, Garanterm GTI, RODA, Fagor и другие.

Сучасне обладнання, яким оснащені наші майстри, дозволяє визначити причину несправності в лічені хвилини. А висока кваліфікація співробітників дозволяє також швидко підібрати варіант усунення поломки. 

 

Залежно від складності неполадки ремонт водонагрівача може займати від 1 до 4 годин, так як в процесі розбирання може виявитися, що йому необхідна чистка. Хочемо зауважити, що ремонт або чистка - це процедура, яка вимагає знань, досвіду і коректності у виконанні. 

 

Як відбувається подача заявки на ремонт? 

1. Ви дзвоніть нам і обговорюєте всі питання, пов'язані з поломкою водонагрівача: - що і як сталося, торговельну марку водонагрівача, приблизний термін служби, ціни на ремонт та ін. 

2. Оставляете свої координати, і согласовуете зручний час прибуття майстра до Вас. 

 

Якщо майстер, який приїхав на ремонт водонагрівача, виявляє, що його вже пізно ремонтувати ("Бобик здох"), то  проводить загальний огляд як при виїзної консультації. Визначає можливості заміни водонагрівача, і виробляє попередній розрахунок вартості майбутніх робіт. Такий виклик розцінюється і оплачується як виїзна консультація. 

 

У разі, коли бойлер підлягає ремонту, майстер визначає вартість ремонту і погоджує його з замовником після цього приступає до виконання ремонтних робіт. 

 

Коли чистку бойлерів не можна відкладати? 

Чистку бойлерів потрібно виконувати терміново, якщо: 

- Бойлер працює у вас більше 1,5 року і чистка ще жодного разу не проводилась; 

- Бойлер довше, ніж повинен нагрівається; 

- Часто спрацьовує термозахист; 

- Вода має сірководневий запах. 

Обслуговування і профілактичний ремонт бойлерів 

Ознакою того, що чистка бойлера неминуча, є і невластивий колір води. Щоб визначити, забруднює Чи бойлер воду, порівняйте колір води отриману з бойлера і з крана. Червонуватий або жовтуватий відтінок свідчить про наявність іржі на внутрішніх деталях, а темний відтінок говорить про наявність шлаків. В таких випадках потрібно також виконати антикорозійну обробку. 

Своєчасне обслуговування бойлера і правильна експлуатація посприяють безперебійній роботі бойлера до 10 років. Тим не менш, раз на раз не доводиться і техніка може дати збій. 

 

Ремонт бойлерів: які бувають поломки? 

Найчастіше ремонт бойлерів пов'язаний з такими несправностями: 

- Бойлер не гріє воду; 

- Протікає бак; 

- Гріється вилка бойлера; 

- Невідповідність кількості води в бойлері.

Електричні водонагрівачі широко використовуються і в приватних будинках, і в квартирах. Вони дозволяють забезпечити стабільне гаряче водопостачання, скоротити витрати на комунальні послуги. Існує два основних типи водонагрівачів - накопичувальні і проточні. Вони мають різну конструкцію і принцип роботи. Найбільшу популярність придбали накопичувальні нагрівачі - бойлери. Вони прості в експлуатації і дуже надійні. При правильній експлуатації і обслуговуванні бойлери рідко виходять з ладу, але якщо поломку своєчасно не виявити і не усунути, рано чи пізно станеться відмова агрегату.

Сервісний центр «прання» пропонує послуги по ремонту та проточного водонагрівачів накопичувального типів в Москві. У роботі нагрівального обладнання почалися збої? Не варто чекати його повної відмови. Зателефонуйте нам по телефону та розкажіть про проблему. Менеджер погодить з вами зручний час для приїзду майстра, фахівець приїде до вас без запізнень.

 

Типові проблеми бойлерів і їх усунення

Типові несправності водонагревателейКак показує практика роботи, існує небагато поломок електронагрівачів, але кожна з них може бути викликана різними причинами. Такими поломками є:

Відсутність нагріву або повільне нагрівання води. Удари струмом. Протікання.

 

Спеціаліст обов'язково проведе діагностику, щоб виявити точну причину несправності, а також виявити приховані дефекти, які ще не проявилися зовні. Без допомоги фахівця причину поломки можна спробувати встановити методом виключення. Перед діагностикою агрегат потрібно відключити від мережі і розібрати. Після виявлення причини поломки можна приступати до її усунення:

 

При появі протікання необхідно визначити місце течі. Найчастіше вода тече в місцях установки прокладок, на з'єднаннях вхідного або вихідного трубопроводу. Такі проблеми усуваються дуже легко. Досить змінити прокладку і герметизувати стики. Подібні роботи легко можна виконати самостійно. Значно складніше усунути протікання в баку. Спроби заварювання і латання дірок тільки на короткий час вирішують проблему. Подібний ремонт не завжди буває доцільний і в умовах сервісного центру. При сильному пошкодженні бака простіше замінити бойлер.

 

Якщо вода погано гріється, найімовірніше вийшов з ладу термостат. Проблема може бути викликана і несправностями в електроланцюзі. Наприклад, ТЕН погано з'єднаний з термостатом. Додатковим свідченням того, що є проблеми в електромережі, є постійне спрацьовування УЗО при включенні бойлера. У цьому випадку ремонт накопичувальних водонагрівачів краще довірити майстру, так як втручання в електрику може бути небезпечним. Якщо вода не гріється зовсім, найімовірніше з ладу вийшов ТЕН. Спеціалісти рекомендують замінювати нагрівальний елемент раз в п'ять років, навіть якщо бойлер нормально працює. Ця рекомендація викликана тим, що в міру використання на Тене неминуче наростає накип. Навіть якщо чистка водонагрівача проводиться регулярно, погіршуються технічні характеристики нагрівального елементу, на дні бака осідають частинки накипу. Згодом ТЕН «розкривається», в результаті з'являється ще одна проблема - вода починає бити струмом.

 

Удари струмом. При появі протікання струму необхідно відразу відключити бойлер від мережі і викликати майстра. Наш фахівець проведе діагностику і виявить причини несправності. Експлуатувати нагрівач не можна, так як це може бути небезпечним для життя. Пробивати на корпус може навіть робочий бойлер. Ремонт накопичувальних нагрівачів повинен виконуватися тільки майстром. Усунення простий несправності може бути виконано майстром на дому. У складних випадках ремонт проводиться в умовах майстерні.

Ремонт бойлерів своїми руками зробити можна, але за умови, що несправність нескладна. Без допомоги майстра можна замінити прокладки або герметизувати стики. В інших випадках краще звернутися до професіоналів. Більшість несправностей усувається в день звернення.

 

Проточні водонагрівачі монтуються безпосередньо на кран. Вода в них нагрівається за допомогою Тена при проходженні її через колбу. Від накопичувальних моделей вони відрізняються не тільки своєю конструкцією та способом установки, але і більш високою потужністю. Поломки проточних водонагрівачів краще не намагатися усувати самостійно. Так як вони монтуються на кран, і через них проходить вода, високий ризик ураження електрострумом. Якщо нагрівач перестав гріти воду, краще відразу відключити його від мережі і викликати додому майстра з сервісного центру «прання». У більшості випадків майстер зробить ремонт в день звернення.

Ремонт проточних електричних водонагрівачів складніше, ніж накопичувальних. У більшості моделей ТЕН зняти або дуже складно, або неможливо взагалі. Пристрої мають два ступені захисту, які в чомусь дублюють один одного, але, з огляду на особливості использова

Рідше зустрічається поломка самого УЗО або допущена під час установки помилка, наприклад, неправильно виконане заземлення. У будь-якому випадку, якщо пристрій захисного відключення постійно спрацьовує при використанні водогрейкі, потрібно звертатися до фахівця. Несправне УЗО просто замінюється, при виявленні помилок монтажу майстер оперативно їх усуває.

Не можна використовувати нагрівач, якщо вода починає бити струмом. Ця «хвороба» зустрічається в водогрейкі обох типів, але в накопичувальних пристроях впоратися з несправністю простіше. Використовувати нагрівач в такому випадку не можна. Не можна і самостійно ремонтувати його, намагаючись спорудити подобу Тена. У кращому випадку згорять запобіжники і автомат захисту. У гіршому, людини вдарить струмом. Ремонт проточних водонагрівачів не терпить дилетантської втручання.

Ремонт бойлера Винница - срочный вызов мастера на дом. У вас не работает бойлер? В первую очередь необходимо сделать точную диагностику а только потом делать выводы. Большинство бойлеров выходят из строя по причине срабатывания систем защиты, поэтому так важно вызвать специалиста, чтобы он определил причину неисправности бойлера. Конечно же есть случаи когда бойлер уже невозможно отремонтировать (сквозная коррозия бака), но даже в таких случаях вызов специалиста неизбежен. Мастер сделает диагностику и даст заключение: на возможность ремонта или на установку нового бойлера.

ДЛЯ ВЫЗОВА МАСТЕРА на дом для Ремонта бойлера ВИнница необходимо знать:

1. Модель бойлера?

2. Сколько лет в эксплуатации?

3. Сколько раз производилась чистка бойлера?

После подачи заявки с вами свяжется мастер и обговорит все нюансы и условия ремонта. Вызвать мастера для ремонт на дом очень удобно и комфортно для вас.