Замена газовой колонки в Виннице

 

Установка газової колонки Вінниця. Майстер з установки газової колонки у Вінниці. Підключаємо під ключ нові газові колонки у Вінниці. Заміна старої газової колонки на нову в Вінниці. Підключення газової колонки Б \ У. Доставка, заміна, підключення газової колонки за 1 годину в Вінниці. 

 

Швидко і якісно підключимо колонку у Вінниці. Підключення відбувається в два етапи: 

1. Майстер приходить і оглядає місце установки, після за погодженням з клієнтом купуються необхідні комплектуючі 

2. У перебігу 1:00 відбувається установка. 

Огляд, покупка і установка може відбуватися в один день, це залежить від завантаження майстрів. 

 

Монтаж колонки. 

Колонку необхідно вішати на рівну поверхню строго по рівню. При установці повинні дотримуватися всі рекомендовані відстані від стін і меблів. Колонку не можна переносити без узгодження з КГХ 

 

Підключення до водопроводу. 

Для підключення газової колонки до водопроводу використовуються гнучкі трубопроводи (гнучка підводка, металопластикові труби та ін.). Деякі моделі колонок комплектуються штатними шлангами. Вхід води в прилад підключається до магістрального трубопроводу холодної води, а вихід - до трубопроводу подачі гарячої води до точок водозабору. 

 

Підключення до газопроводу. 

Газ підключається до водонагрівача за допомогою гнучкого сильфонного шланга з нержавіючої сталі. Тиск в газопроводі повинно відповідати технічним умовам. 

 

Підключення до димоходу. 

Димохід в приміщенні, де встановлюється газова колонка, повинен добре працювати. Сучасні колонки обладнані певним набором датчиків, які забезпечують безпечну роботу приладу, тому при поганій тязі димоходу колонка може відключатися. Все водонагрівальні колонки повинні під'єднуватися до димоходу, яка має відповідні розміри і з хорошою герметизацією. Димохід може виготовлятися з оцинкованої сталі або листової нержавіючої сталі згідно СНиП, також використовуються жароміцні гофри. Вертикальна ділянка від колонки до першого повороту повинен бути не менше 30 сантиметрів. 

На останньому етапі робіт перевірка всіх з'єднань на герметичність і перевірка роботи приладу на всіх режимах. В деяких моделях газових колонок необхідно проводити додаткові регулювання. 

 

Рекомендація перед покупкою газової колонки (Вінниця). 

Якщо у Вас в квартирі дуже слабкий тиск холодної води, то краще утриматися від придбання газової колонки з підпалом від гідрогенератора, а купити колонку з електронним або пьезо-підпал. 

 

Виклик газівника для установки газової колонки у Вінниці або установка газової колонки недорого, від 200 грн. по Вінниці таких торгових марок газових колонок, як: «Bosch (Бош)», «Electrolux (Електролюкс)», «AEG (АЕГ)», «Junkers», «Ariston» (Арістон), «Vaillant (Ваілант)», «Demrad »,« Beretta »(Беретта),« Sylber »(Сілбер),« Neva Lux (НЕВА) »,« Mora »(Мора),« Ardo »(Ардо),« Gorenje »(Гореньє),« Gefest »(Гефест), «Indesit» (Індезіт), «Miele» (Мілі), «Smeg», «Siemens» (Сіменс), «Hansa» (Ганза), «Zanussi» (Зануссі), «Whirlpool» (Вірпул), «Beko »(Беко),« Kaiser »(Кайзер),« Amina »,« TERMET »(Термет),« Protherm »(Протерм)

контакты